Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/kartka is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/bajka is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/wygrana is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/jula is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/cech is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/100 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but aktualnosci/piesn is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Laureaci XXIII Konkursu na kartkę, stroik i pisankę wielkanocną

organizowanym przez BCK im. B. Kaczyńskiego

Klub Kultury "Eureka" :

Grupa I 3-latki - Maja Potocka

Grupa IV 5-6 latki- praca grupa: Lena Siedlecka, Zosia Mikulska, Gabrysia Lubańska,

Weronika Strzyżewska, Julia Trochimiuk, Michał Soroka, Julia Salamon,

Filip Demianiuk, Antek Daniluk, Patrycja Tracz, Lena Żuk, Łucja Gąsecka, Wojtek Krać,

Gabrysia Cepek, Maja Panasiuk, Maja Mikołajczak.

Grupa V 5-6 latki :Wiktoria Bojaczewska, Jagoda Tołłoczko.

{obraz}aktualnosci/kartka{/obraz}

Nasza wychowanka z grupy IV  Julia Salamon zajęła II miejsce

w międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno - technicznym

"Bajkowe postacie"

organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{obraz}aktualnosci/bajka{/obraz}

Nasz wychowanek Wojtuś Krać brał udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Zapobiegajmy pożarom" i został wyłoniony jako laureat wojewódzkich eliminacji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia  29 marca bieżącego roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu

"Malowany Wózek" organizowany przez BCK w Białej Podlaskiej.

Wyróżnienie w kategorii "Soliści" zdobyła Wiktoria Bojaczewska.

W kategorii " Grupy wokalne" wyróżnienie zdobyła grupa Misie :Bartek Wójciuk,

Wojtek Korniluk, Jan Gąsecki, Olaf Zawada, Jakub Buczyński

oraz grupa "Skrzaty" : Ewa Juszczuk, Zuzanna Zielińska, Pola Bożyk, Mikołaj Olędzki,

Natalia Hereda, Jagoda Tołłoczko.

Dzieciom składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Grupa teatralna "Stokrotki" zdobyła I miejsce

w II Przeglądzie jasełek i przedstawień bożonarodzeniowych

"Śpiewajmy i grajmy Mu"

organizowanym przez BCK w Białej Podlaskiej.

Bardzo gratulujemy dzieciom wygranej.

Z podziwem patrzyliśmy na przedstawienie pt. "Mali kolędnicy idą do stajenki..."

{obraz}aktualnosci/wygrana{/obraz}