Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Wyszukiwarka

Marzenna Andrzejuk 

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej

 

       Kadra Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej to zespół doświadczonych w pracy z dziećmi, dobrze wykształconych profesjonalistów, dla których praca z nimi jest przyjemnością i pasją. Nasi nauczyciele osiągają wysokie efekty w pracy z dziećmi, w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości, zdolności, zainteresowań oraz rozbudzania ciekawości poznawczej. Podczas zajęć wykorzystywane są najnowsze metody pracy z dzieckiem, z uwzględnieniem wieku, zainteresowań i umiejętności przedszkolaków. W podejmowanych działaniach nauczyciele starają się stymulować wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich harmonijny rozwój.