Korzystając z ładnej pogody w ogrodzie przedszkolnym dzieci wysłuchały bajki o przygodach Kubusia Puchatka w ramach akcji "Minutki z książką". Cykliczne czytanie bajek odbywa się przy współpracy z MBP - filia nr 1.

13 października dzieci uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych w Bibliotece Pedagogicznej pt: "Biała Podlaska - poznajemy nasze miasto. Podczas zajęć dzieci poznały herb, flagę, najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca Białej Podlaskiej. Na zakończenie wykonały herb Białej Podlaskiej.