W tym tygodniu naszym bohaterem był Mikołaj, który zaprosił do przedszkola swoją mamę, która pracuje w Rossmanie i siostrę Sandrę. P. Monika, mama Mikołaja przybliżyła dzieciom pracę ekspedientki, podarowała dzieciom naklejki, książeczki- kolorowanki balony itp. Sandra umiliła dzieciom czas organizując zabawy muzyczno-ruchowe i dydaktyczne. Mikołaj podarował wszystkim świąteczne upominki . Serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej grupy!

W ramach realizacji projektu ,,Bohater tygodnia" w tym tygodniu bohaterem był Miłosz. Pokazał dzieciom swoje ulubione zwierzątko króliczka. P. Dorota - mama Miłoszka oraz siostra Wiktoria wprowadziły dzieci w świąteczny nastrój angażując w pieczenie pierniczków. Serdecznie dziękujemy!