Kuba Zacharuk uczestniczył w XXX Konkursie Recytatorskim ,,Wierszobranie" organizowanym przez OKK ,,Eureka". Recytował wiersz ,,Wycieczka" D. Gellner. Za interpretację wiersza zdobył nagrodę. Serdecznie gratulujemy

W tym tygodniu Bohaterem Tygodnia był Oluś. Z tej okazji odwiedził nas tata- Pan Robert, który opowiedział o pracy funkcjonariusza Straży Granicznej. Pan Robert pokazał też rekwizyty pracy. Na zakończenie dzieci otrzymały niespodzianki. Serdecznie dziękujemy.

Dwoje naszych dzieci nagrodzono w konkursie plastycznym ,,Bajki posłuchajcie, ilustrację jej nadajcie'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 3. I miejsce zdobyła Bianka , a ll Kuba. Serdecznie gratulujemy.

W dniu Bożego Narodzenia wszyscy wszystkim ślą życzenia: w każdym domu dużo gości, powodzenia i radości, niechaj szczęście Was otula, miłość zawsze w sercach hula- życzą Krasnoludki.