18.06.2019r. podsumowaliśmy program " Gramy i śpiewamy", który realizowaliśmy w naszej grupie i zakończyliśmy rok przedszkolny 2018/19.

NIEZWYKŁOŚĆ ŚWIATA PRZEDSTAWIONA W BAŚNI " KOT W BUTACH"

W dniu 4 czerwca 2019 r. maluchy po raz kolejny uczestniczyły w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej w ramach realizacji programu . "Spotkanie z baśnią Charlesa Perroulta" Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom utwór pt. „Kot w butach″. Po wysłuchaniu baśni przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące jej treści. Dzieci pracowały też z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach.

Dnia 5.04.2019r. dzieci z grupy " Misie" odwiedziła pani bibliotekarka z Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Na zajęciach bibliotecznych dzieci wysłuchały bajki pt."Czerwony Kapturek" Pani bibliotekarka przeprowadziła z dziećmi rozmowę na temat kontaktów z obcymi osobami. Dowiedziały się, że nie można ufać obcym i należy słuchać rodziców.Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki i bawiły się przy muzyce. Zajęcia bardzo podobały się przedszkolakom.