W dniu 21.11.2018r. w grupie Misiów odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, która wzbudziła najwięcej emocji wśród zgromadzonych rodziców. Dzieci pokazały gościom, że zasługują na miano „przedszkolaka”. Pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Najważniejszym punktem programu było nadanie dzieciom miana przedszkolaka przez Panią dyrektor, która symbolicznie dotykając ramienia każdego malucha ogromną kredką przyjęła je do grona przedszkolaków. W tym wyjątkowym dniu dzieci otrzymały dyplomy książki i słodkie upominki.

W dniu 26.11.2018r. dzieci z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. W tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, pląsy, dzieci poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach i wykonały prace plastyczne.