Spotkanie z Panem leśnikiem.

Dnia 23.04.2025r. dzieci z grupy Żabki spotkały się z Panem leśnikiem, tatą Karolinki T. Tata Karolinki zapoznał dzieci z zawodem leśnika, dzieci miały możliwość obejrzenia poroża jelenia oraz skórę dzika. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały sadzonki sosny.