W dniu dzisiejszym w budynku Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno - Konsumencki "Przedszkolak - Mądry Konsument" organizowany pod honorowym patronatem Pana Michała Litwiniuka Prezydenta Miasta Biała Podlaska. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci zachowań ekologicznych podczas dokonywania zakupów. Do przedszkola wpłyneło 30 prac z bialskich przedszkoli. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszystkim dzieciom oraz Paniom Wychowawczyniom serdecznie gratulujemy.