O placówce

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:3do 17:30

Wizją naszego przedszkola jest stworzenie dzieciom warunków do wszechstronnego rozwoju aktywności społecznej i artystycznej. Kształtujemy procesy społeczno-moralne, umiejętność współżycia i współdziałania. Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkolestosując innowacyjne metody pracy.

MISJA PRZEDSZKOLA

Misją naszego przedszkola jest:

*dostarczanie naszym wychowankom miłych wrażeń i wspomnień,

*każde dziecko jest dla nas ważne i jest traktowane podmiotowo,

*w naszym przedszkolu bardzo dbamy o przestrzeganie praw dziecka,

*pomagamy dzieciom w pozytywnym postrzeganiu siebie i otoczenia,

*prowadzimy edukacje prozdrowotnąi proekologiczną- wyrabiamy u dzieci nawyki higieniczne, ekologiczne i zdrowotne,

*jesteśmy otwarci na współpracę z rodzicami i środowiskiem lokalnym,

*kultywujemy tradycje świąteczne, regionalne i patriotyczne,

*zapewniamy potrzebę swobodnej i bezpiecznej zabawy,

*prowadzimy działania mające na celu wyrównanie szans edukacyjnych wszystkich dzieci.

Nad edukacją, bezpieczeństwem naszych wychowanków czuwa życzliwa, kompetentna, wykształcona i rozumiejąca potrzeby dzieci kadra pedagogiczna i personel.
Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwójpoprzez stwarzanie sytuacji wychowawczych, sprzyjających kształtowaniu asertywności wobec innych, ale również rozwijaniu empatii i zdolności dostrzegania własnego „ja”.