UWAGA RODZICE!!!

Po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białej Podlaskiej zajęcia dydaktyczne rozpoczynamy w przedszkolu w dniu 09.06.2023r.

Rodziców i dzieci bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarno- higienicznych na terenie placówki.

Równocześnie zwracamy się z prośbą o obserwowanie swoich dzieci pod kątem dolegliwości żołądkowo- jelitowych.

O zaistniałych objawach prosimy powiadamiać wychowawców grup oraz zgłaszanie się do lekarza rodzinnego.

Dzieci z pozytywnym wynikiem testu zostają w domach. Po zakończonym leczeniu powinny poddać się ponownym badaniom.

Jeśli u rodziców testy wykazały pozytywny wynik lub zaobserwowano objawy choroby, dzieci nie powinny przychodzić do przedszkola.

Marzenna Andrzejuk
Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej